ProZorro. У чому відмінність голландських и англійських аукціонів?

 Як вже відомо «ProZorro. Продаж» є модернізованоюелектронноюторгівельноюсистемою, яка організована кращими українськими IT- менеджерами. Більш детально за посиланням aeaep.com.ua.

Завдяки «ProZorro. Продаж» близько 20 тисяч клієнтів брали участь в різних аукціонах.Аукціони в системі ProZorro можна розділити на 2 моделі.

Розрізняють англійські і голландські аукціони

Англійський аукціон, або як ще його називають прямий тип аукціону, ґрунтується безпосередньо на формуванні мінімальної ціни, внаслідок цього в процесі збільшується встановлена ціна. В кінці аукціону формується максимальна ціна, яка поставлена одним з покупців, який безпосередньо і отримує товар.

Голландський аукціон відрізняється від англійського тим, що завжди аукціонна ціна знижується машинально, допоки один з учасників не зупинить зниження ціни. Це буде означати те, що учасник бере на себе відповідальність в придбанні даного лота за дану ціну.

Чому голландський аукціон більш актуальний?

Звичайно, складно сказати краще він чи гірше, так як він більш досконалий для певного типу активів.Наприклад таких, в яких складно визначати ринкову ціну, тому цим займаються учасники.

Особливістю цього аукціону є те, що продавець певного лотуможевиставлятивелику кількість одиниць товару. Тому його ще називають оптовий аукціон.Також, відмінною рисою цього аукціону є те, що продаж прискорюється і аукціоніст може продати до 500 лотів у годину.

Класичний англійський аукціон не завжди зручний, тому щопокупецьможепропонуватиціну тільки вище встановленої, тому безліч аукціонів не відбуваєтьсявзагалі.Голландські лоти звичайно ж продають швидше, так як цебільшвигіднапропозиція.

У «ProZorro. Продаж» учасники голландського аукціону змагаються між собою і держава отримує ціну вище. Це називається торги на підвищення.

Таким чином, виходить три стадії торгів.Відмінністюанглійськихвідголландськихаукціонів є те, що продаж англійських може займати до 7 місяців, а голландські купують за один день.

Початкова ціна лоту знижується покроково, буквально з 100% до 30% в режимі автомат, допоки хтось із гравців не купить лот.Далі йде процес закритих пропозицій. Закриті пропозиції повинні бути вище зафіксованої ціни.Голландська модель аукціону найбільш зручна і здійснюється навіть тоді, коли один покупець на один лот.

ProZorro. У чому відмінність голландських и англійських аукціонів?