Особливості реалізації арештованого майна

Останнім часом все частіше на аукціонах можна знайти лоти, на яких виставляється арештоване майно. Частіше за все, в якості організаторів таких торгів виступають самі банківські установи, які зацікавлені в тому, щоб реалізувати конфісковане майно й повернути частину своїх коштів.

Важливо зазначити, що мова йде про цілком легальну процедуру, яка передбачена чинним законодавством країни. Сама конфіскація майна відбувається тільки в тому разі, коли мова йде про боржника, який відмовляється від сплат та суворо порушує всі основні правила, прописані в договорі.

В такому разі, банківська установа має повне право вилучити майно та виставити його на торги. Відповідно, вже на аукціоні таке майно буде коштувати значно менше і звичайні користувачі мають змогу отримати його за ціною, яка є набагато нижчою ніж ринкова вартість.

Про це ви можете почитати й на сайті https://aeaep.com.ua/information/prodazh-areshtovanoho-majna-bankiv-na-auktsionakh-prozorro-sale, де можна знайти ще безліч цікавої інформації про торги, аукціони, заборгованості, електронні майданчики й так далі.

Що потрібно знати про реалізацію арештованого майна?!

Насправді, такі торги мало чим відрізняються від звичайних аукціонів. Як і у випадку з будь-яким іншим лотом, створюється оголошення, яке ви можете знайти на сайті вашого акредитованого електронного майданчика.

Відповідно, вам доведеться ознайомитися з вимогами до учасників. Далі, якщо ви згодні зі всіма прописаними моментами, вам залишається лише оформити заявку, зробити гарантійний внесок та очікувати оголошення переможця.

Варто зазначити, що в таких торгах за основу ставиться саме економічна складова. Це означає, що організатор торгів буде перш за все дивитись на самі пропозиції і запропоновані ціни. Тому, потрібно робити акцент на тому, щоб перебити заявки своїх прямих конкурентів.

Що стосується часових рамок на проведення аукціону, повернення внесків, підготовку за укладання договору, то тут ніяких серйозних відмінностей немає. Аукціон проходить за принципом звичайних торгів. 

Що стосується вимог до учасників, то тут багато залежить від того, про яке саме майно йде мова. Якщо в якості лоту виступає якась електроніка або ж нерухомість, то різниця по вимогам буде більш ніж помітною. Саме тому, краще попередньо ознайомитися зі всіма важливими моментами та зробити свої висновки.

Особливості реалізації арештованого майна